Zima to zdecydowanie sezon na przytulne jedzenie, ale to nie znaczy, że nie możesz znaleźć sposobu, aby nie zachorować na swoje zimowe zszywki. Jeśli jesteś podobny do mnie i zjadłeś już tyle gulaszu i zupy, że starczyłoby Ci na całe życie, spróbuj odmienić te rzeczy, przekładając je do słoików!

Słoiki są świetne do tak wielu rzeczy, nie tylko do przechowywania owoców lata. Są również świetne do tworzenia indywidualnych porcji, które są gotowe do użycia, gdy tylko pojawi się głód (np. jeśli zawsze próbujesz pozbyć się całego jedzenia z lodówki, zanim się zepsuje), lub po prostu coś zabawnego do oglądania podczas jedzenia. Poza praktycznością słoików, są one również bardzo ładne – świetny sposób na dodanie małego dekoracyjnego akcentu, który nadal służy praktycznemu celowi.

Słoiki nie ograniczają się tylko do jedzenia. Do słoika można włożyć prawie wszystko! Małe karteczki z zachęcającymi słowami są szczególnie zabawne, ale nie trzeba na tym poprzestawać – możesz włożyć do środka cokolwiek, co sprawi, że będziesz szczęśliwy! To świetny sposób na ożywienie nudnego przedmiotu domowego.

Nie ograniczaj się tylko do słodkich rzeczy; pikantne mieszanki również świetnie sprawdzają się w słoikach! Wystarczy wyjąć wszystko ze słoika i masz idealny pojemnik. Więcej na: tiptors.pl