Dla każdej pary młodej wesele to nie tylko chwila zabawy i radości, ale też bardzo ważna chwila, z której chcą mieć same doskonałe wspomnienia. Dlatego też warto zadbać o to, aby odbyło się w idealnie dobranym miejscu i było pełne smakołyków, które jeszcze bardziej uczczą tę chwilę. Właśnie taką ofertę posiada Dworek Kurowski.

 

Dworek Kurowski obok Szczecina

Jeśli mieszkasz w Szczecinie lub okolicy, z całą pewnością poszukujesz też w pobliżu idealnego miejsca na zorganizowanie wesela. Dziś proponujemy ci Dworek Kurowski, który zachwyci cię wystrojem swoich wnętrz i sprawi, że całe przyjęcie będzie naprawdę niezapomniane.

Ten bajkowo położony dworek posiada zachwycającą salę weselną, która zapewni miejsce nawet 120 gościom! Będą też mogli przenocować w pokojach w domu weselnym, co na pewno pomoże im podjąć decyzję o zabawie do samego rana. Jeśli chcesz zobaczyć przykładowe zdjęcia, zapraszamy cię pod adres http://dworekkurowski.pl/.

 

Menu dopasowane do waszych potrzeb

W zależności od tego, jakiego rodzaju wesele planujesz (dłuższe lub krótsze) menu będzie się oczywiście nieco różnić. Przykładowe dania możesz jednak zobaczyć na stronie podanej powyżej. Co więcej, jeśli będziesz chciał coś zmienić, również istnieje taka możliwość, więc bez obawy dopasujesz wszystkie dania do potrzeb swoich oraz zaproszonych gości.

 

Dodatkowe usługi

Nie tylko sala weselna ma znaczenie. Liczy się również cała obsługa wesela, dlatego Dworek Kurowski zapewnia profesjonalnych kelnerów oraz muzykę taneczną, która uprzyjemni noc i pozwoli na doskonałą zabawę przez wiele godzin.