Co nosić na studniówkę to poważna decyzja. Prom jest specjalnym wydarzeniem, i chcesz wyglądać najlepiej dla niego. W niektórych obszarach, sukienka na studniówkę jest jedyną okazją, gdzie dziewczyny noszą długie, efektowne suknie wieczorowe.

 

Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć o sukienkach na studniówkę jest to, że są one we wszystkich rozmiarach i kolorach. Pamiętaj o jednym: nie ma żadnych zasad dotyczących tego, jaki rodzaj sukienki nosić na studniówkę. Możesz nosić spektakularne, długie suknie wieczorowe, które będą wyglądać niesamowicie i sprawiają, że czujesz się świetnie, lub możesz nosić krótsze sukienki koktajlowe, które odzwierciedlają swój własny styl. Niektórzy uważają, że jeśli masz krzywe, powinieneś nosić elegancką suknię syrenki z dużą ilością tkaniny płynącej wokół bioder, podczas gdy jeśli jesteś petite, krótka sukienka z iskrami lub talią imperium będzie pasować do ciebie lepiej.

 

Schemat kolorów swojej sukni balowej jest kolejną ważną decyzją. Red jest popularnym wyborem, ponieważ jest łatwy do znalezienia i wygląda pięknie na prawie każdego, ale jeśli czerwony nie jest twój kolor, nie wahaj się spróbować czegoś innego. Ładny różowy suknia będzie wyglądać fantastycznie na kogoś, kto ma jasną karnację lub blond włosy.

 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie ohmadame.pl