Nikt nie lubi mieć do czynienia z plamami na swoich ubraniach. Czy to plama z kawy na koszuli lub plama z trawy na spodniach, plamy są zawsze ból, aby usunąć. Ale z odpowiednim środkiem piorącym i odrobiną tłuszczu, możesz pozbyć się nawet najbardziej uporczywych plam. Oto przewodnik krok po kroku do usuwania trudnych plam z ubrań.

1. Po pierwsze, zidentyfikuj rodzaj plamy, z którą masz do czynienia. Czy jest to plama na bazie oleju czy na bazie wody? To określi, jakiego środka piorącego powinieneś użyć.

2. Jeśli plama jest świeża, potraktuj ją środkiem piorącym przed praniem. To pomoże rozbić plamę i sprawi, że będzie łatwiejsza do usunięcia.

3. Wyprać ubranie zgodnie z instrukcjami zawartymi na etykiecie pielęgnacyjnej. Pamiętaj, aby użyć odpowiedniego środka piorącego do rodzaju pranej tkaniny.

4. Jeżeli plama jest wciąż obecna po myciu, próbuje traktować je z handlowy Stain Remover lub moczyć szatę w occie lub słonej wodzie przez noc.

5. Gdy plama została usunięta, umyj ubranie ponownie, aby usunąć wszelkie pozostałości detergentu lub środka czyszczącego.

Plamy nigdy nie są zabawne, aby poradzić sobie z, ale z odrobiną smaru do łokcia i właściwego detergentu do prania, można pozbyć się nawet najbardziej upartych plam. Podążaj za tymi krokami następnym razem, gdy masz do czynienia z poplamionym ubraniem i pożegnaj się z tymi kłopotliwymi plamami! odplamiacze do ubrań