Zapewne słyszałaś określenie „promienna skóra” i być może kojarzysz je z pewnym rodzajem makijażu – lekko rosochatym, wręcz rozświetlonym wykończeniem. Ale czy kiedykolwiek zastanawiałaś się, co sprawia, że ten efekt jest tak pożądany?

Odpowiedź leży w sposobie, w jaki światło odbija się od zdrowej, rozświetlonej skóry. Kiedy światło odbija się od Twojej skóry, rozświetla obszary, które są gładkie i jednolite – oznacza to, że tekstura gładkiej, jednolitej skóry będzie odbijać światło w sposób, który tworzy iluzję blasku. Gładka skóra ma również pewien naturalny blask, ale jeśli szukasz bardziej intensywnego blasku, są rzeczy, które możesz zrobić, aby uzyskać taki efekt. Kluczem jest sposób, w jaki przygotowujesz skórę – a jeśli odpowiednio się przygotujesz, stosując odpowiednie produkty, nie będziesz musiała nakładać dodatkowego makijażu, aby uzyskać promienny wygląd.

W dniach, w których Twoja skóra wygląda najlepiej, dzieje się tak dlatego, że wszystkie warunki sprzyjają jej rozświetleniu: -Pory są czyste i oczyszczone -Nawilżasz skórę -Cera jest jasna i wyrównana Po zrobieniu wszystkiego, co możliwe, aby nadać swojej cerze gładkość i równomierność za pomocą produktów do pielęgnacji skóry, takich jak preparaty złuszczające i serum, będziesz chciała. Więcej na wyjatkowystyl.pl