Spodnie dresowe są wygodne i stylowe. Są idealne na leniwe dni wokół domu, bieganie sprawunków, czy leżenie z książką w kawiarni. Dlatego właśnie noszę je tak często! Jak więc sprawić, by spodnie dresowe wyglądały jak coś więcej niż tylko odzież wierzchnia?

 

Moim ulubionym sposobem na to, by spodnie dresowe nie były tak swobodne, jest łączenie ich z bardziej formalnymi elementami garderoby. Kiedy byłam studentką, moja siostra (która jest trzy lata młodsza ode mnie) i ja dzieliłyśmy się czasem ubraniami. W gorące letnie dni, kiedy obie byłyśmy w domu po szkole, miała łatwy strój, który był swobodny, ale wciąż zestawiony: biała koszula z guzikami, dżinsowa kurtka i oczywiście jej ulubione spodnie dresowe. Uwielbiałam, jak ten strój na niej wyglądał, bo sprawiał wrażenie dorosłego – wyglądała nawet na starszą niż 13 lat!

 

Aby wystylizować swój własny strój ze spodniami dresowymi w ten sposób, wybierz białą lub jasną bluzkę i ładną marynarkę, która pasuje do koloru koszuli. Ważne jest również, aby kurtka była lekka – nie wybieraj skórzanej kurtki, jeśli zamierzasz uzyskać bardziej swobodny wygląd!

Więcej porad znajdziesz na stronie fashionspy.pl