W końcu nadeszło moje wymarzone lato. Wciąż chodzę do swojej pracy, jednakże zaczynam ostatnio myśleć o cudownych wakacjach. Urlop wzięłam na koniec sierpnia, więc już za parę tygodni będę w stanie wreszcie odpocząć. Moje wczasy zaplanowałam tak, że jestem pewna, iż będą one niesamowitą wyprawą!

Najpierw z przyjaciółmi planowaliśmy wyjechać do zagranicznych miast. Co roku stawiamy na Chorwację, która wcale mi nie powszednieje, jednakże w tym roku woleliśmy spróbować czegoś zupełnie nowego. A jeśli zwiedzilibyśmy polskie morze? W końcu Bałtyk również jest naprawdę atrakcyjnym miejscem, a odpoczynek w Polsce nie musi oznaczać zawsze wylegiwania się na piasku. Przy tym obecnie nie chcę akurat wyjeżdżać ze swojego państwa, ponieważ przeraża mnie to wszystko, co dzieje się za granicą. Wolę przeczekać ten ciężki etap w swoim zabezpieczonym kraju.

Wakacje przeżyję więc gdzieś nad Morzem Bałtyckim. Nie planuję mimo tego nocować w luksusowym, hotelowym apartamencie, bo postanowiliśmy zarezerwować sobie wolny plac na terenie campingowym. Wyjeżdżamy ze swoimi namiotami i śpiworami, zakładamy obóz, a później robimy sobie prowizoryczną szkółkę przetrwania. Chcemy zabrać z domów jak najmniejszą ilość pieniędzy i spróbować spędzić udane wczasy niskim kosztem. Będziemy pływać, opalać się, maszerować oraz zwiedzać co bardziej interesujące okolice, a za to prawie nic nie będziemy musieli płacić.

Jestem taka rozentuzjazmowana całym planem, że od niedawna skreślam dni do wyczekiwanego wypoczynku. Będziemy podróżować koleją, więc nawet podróż może być całkiem ciekawa, ponieważ ostatnio podróżowałam koleją wiele miesięcy temu. A najwspanialsze jest to, że w końcu będę w stanie przeżyć więcej czasu ze swoimi znajomymi. Ubóstwiam ich wszystkich, tak więc moje wczasy na pewno się udadzą!