Szukasz oryginalnego pomysłu na prezent dla fana masażu? Strzałem w dziesiątkę może okazać się voucher na zabieg, którego obdarowany nie miał jeszcze okazji przetestować. Jest to świetna opcja, zwłaszcza gdy ktoś lubi takie eksperymenty. Sprawdź, na jaki masaż warto wykupić karnet w ramach upominku dla bliskiej ci osoby.

 

Masaż tajski stóp

Choć w przypadku takiego zabiegu masowane są stopy, to można liczyć na korzyści dla całego organizmu. Terapeuta za pomocą dłoni i specjalnego patyczka uciska miejsca zakończeń nerwowych, które odpowiadają za różne narządy w ciele człowieka. Voucher na masaż Warszawa oferuje w wielu gabinetach. Już pojedyncza wizyta może zmniejszyć uczucie ciężkich stóp, poprawić sen czy też nawet pozytywnie wpłynąć na trawienie.

 

Masaż gorącymi kamieniami

Wyjątkowych doznań może dostarczyć również masaż gorącymi kamieniami. Technika wywodząca się z Chin łączy w sobie zalety m.in. akupresury, aromaterapii, drenażu i masażu relaksacyjnego. Podczas zabiegu specjalista układa i przesuwa na ciele ciepłe kamienie zgodnie z mapą czakr i łączących je meridian. Taki masaż jest polecany osobom, które zmagają się m.in. ze stresem, zmęczeniem, bezsennością czy też bólem pleców.

 

Indyjski masaż głowy

Fanom orientalnych klimatów może przypaść do gustu indyjski masaż głowy. Zabieg wykonywany w Centrum Rehabilitacji Medycznej FIZJOMEDICAR wywodzi się z ajurwedy i polega na masowaniu okolic głowy, ramion i szyi w rytmiczny sposób. Ruchy powinny być delikatne, ale zdecydowane. Po takim zabiegu można liczyć m.in. na rozluźnienie mięśni i poprawę samopoczucia.