Jeśli chodzi o zakup podkładki pod mysz, należy wziąć pod uwagę kilka rzeczy: materiał, rozmiar i cenę.

 

Materiał: Wybierając materiał podkładki pod mysz, masz opcję między plastikiem a tkaniną. Podczas gdy plastik jest bardziej powszechny, podkładki z tkaniny są często preferowane przez graczy, ponieważ są bardziej wytrzymałe i pozwalają na bardziej precyzyjny ruch. Tkaninowe podkładki pod mysz są również bardziej wygodne, ponieważ są bardziej miękkie. Dla tych, którzy nie grają w gry na swoich komputerach, może to nie być duży problem.

 

Rozmiar: Rozmiar podkładki pod mysz zależy od tego, ile miejsca na biurku jest dla niej dostępne, ale także od tego, ile centymetrów zajmuje każde machnięcie myszą, aby pokryć długość ramienia. Jeśli korzystasz z komputera przez dłuższy czas, duża podkładka ułatwi Ci uchronienie ramienia przed zmęczeniem lub skurczem. Jeśli jednak korzystasz z komputera przez krótsze okresy czasu, mniejsze podkładki mogą być łatwiejsze w transporcie i przechowywaniu, gdy nie są używane. Mniejsze podkładki zazwyczaj kosztują też mniej pieniędzy niż większe.

 

Cena: Podkładki pod mysz różnią się ceną od zaledwie kilku dolarów aż do setek dolarów w zależności od rozmiaru i materiału. 

Więcej wskazówek znajdziesz na stronie oystem.pl