Ogólnie rzecz biorąc, można stwierdzić, czy strój jest stylowy po prostu po palecie kolorów i sposobie, w jaki jest zestawiony. Jednak czasami znalezienie właściwego sposobu na stylizację zimową może być trudne. Oto kilka moich wskazówek:

 

Trudno jest nadać strojowi ciepły wygląd bez swetra, ale uważaj na jego nieporęczność. Dobrą radą jest nakładanie cienkich, dopasowanych swetrów na tank top lub inny top, który jest nieco elastyczny. W ten sposób stworzysz warstwowy wygląd, a jednocześnie pomożesz swojemu ciału skuteczniej zatrzymywać ciepło. Pod swetrami możesz również nosić warstwy innych cienkich ubrań, takich jak koszule z długimi rękawami, lub luźne koszule z grubym szalikiem owiniętym wokół szyi. Dzięki temu nie będziesz wyglądać zbyt masywnie.

 

Inną opcją jest zakładanie cienkich skórzanych kurtek lub skórzanych kamizelek. Możesz nawet nosić cienką skórzaną kurtkę pod inną warstwą odzieży! Skóra jest cieńsza niż większość tkanin, co pozwala zachować komfort podczas stylizacji w zimowych ubraniach. Jeśli chcesz zachować ciepło, ale nadal chcesz pokazać swoje poczucie mody, to jest to sposób, aby przejść!

 

Więcej porad znajdziesz na stronie prettyfe.pl